Letenky PrahaŘím

út 21. 5.
Jednoduše
Vyber si nejlevnější a nejrychlejší trasu od jednoho z 800 oficiálních partnerů
Vyber si způsob cestování
Užij si cestování vlakem, busem či letecky po celé Evropě
Kdykoli, kdekoli
Víme, že rezervací jízdenky cesta nekončí, a proto jsme tu pro tebe od jejího začátku do konce

Seřazeno dle

nejlevnější
carrier-logo
21:30Prague Vaclav Havel Airport1h 50m 23:20Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
2374
1Jednosměrná
2374 1Jednosměrná
2. nejlevnější
carrier-logo
12:05Prague Vaclav Havel Airport1h 55m 14:00Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
3219
1Jednosměrná
3219 1Jednosměrná
carrier-logo
11:50Prague Vaclav Havel Airport5h 10m 17:00Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
4135
1Jednosměrná
4135 1Jednosměrná
carrier-logo
11:50Prague Vaclav Havel Airport5h 10m 17:00Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
4304
1Jednosměrná
4304 1Jednosměrná
carrier-logo
10:50Prague Vaclav Havel Airport9h 20m 20:10Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
5056
1Jednosměrná
5056 1Jednosměrná
icn_success

Tuto trasu provozuje:

Alitalia, Ryanair, Vueling, Czech Airlines

icn_success

Hledej a porovnej

Prozkoumej širokou škálu možností na cestování na jednom místě s Omio

icn_success

Můžeš s námi počítat

Jízdenku už máš ale potřebuješ pomoct? Náš zákaznický servis je ti k dispozici.

Tyto společnosti nám důvěřují.
Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

POROVNEJ

Ceny všech druhů přepravy

Bus
Flight
po
20. 5.
1291 RegioJet
2448 Vueling
út
21. 5.
1208 Flixbus
2190 Vueling
st
22. 5.
1208 Flixbus
1114 Ryanair
čt
23. 5.
1443 Flixbus
2865 Iberia

24. 5.
1291 RegioJet
1933 Vueling
so
25. 5.
1288 Flixbus
1933 Vueling
ne
26. 5.
1389 Flixbus
2190 Vueling
po
27. 5.
1137 RegioJet
1417 Vueling
út
28. 5.
1389 Flixbus
1417 Vueling
st
29. 5.
1137 RegioJet
1397 csa
čt
30. 5.
1288 Flixbus
3496 csa

31. 5.
1262 Flixbus
1675 Vueling
so
1. 6.
1137 RegioJet
1140 csa
ne
2. 6.
1262 Flixbus
1741 Ryanair
po
3. 6.
1010 RegioJet
1417 Vueling
út
4. 6.
1070 Flixbus
1159 Vueling
st
5. 6.
1137 RegioJet
873 Ryanair
čt
6. 6.
1389 Flixbus
1159 Vueling

7. 6.
1291 RegioJet
2448 Vueling
so
8. 6.
1010 RegioJet
1417 Vueling
ne
9. 6.
1237 Flixbus
1675 Vueling
flight

Přehled cesty

Letecky na trase Praha – Řím

Délka letu:
2 hodin 5 minut
Cena letenky:1324
Místo odletu:Praha
Místo příletu:Řím
Vzdálenost:923 Kms
FlightAerolinky:csa, Ryanair, Iberia, Vueling

Jak na letenky z Prahy do Říma?

Vzdušný koridor mezi Prahou a Římem představuje spojení českého a italského hlavního města, respektive dvou center turismu, obchodu a především umění. Obě metropole patří mezi nejatraktivnější turistické destinace v Evropě a tudíž mezi nimi panuje vysoká poptávka po leteckém spojení. Vzdálenost 1300 kilometrů z Prahy do Říma zdolá letadlo za 2 hodiny. V současné době zde působí ČSA (ve spolupráci se Smart Wings), Alitalia a Vueling, které dohromady zajišťují, pouze v odpoledních hodinách, tři přímé lety. První letadlo startuje v poledne, poslední před šestou večerní. Levné letenky z Prahy do Říma koupíte například od nízkonákladové společnosti Wizzair. Mezi další provozovatele přímého leteckého spojení na trase Praha–Řím patří Iberia a British Airlines.

Letecky z Prahy do Říma

Cesta začíná na mezinárodním Letišti Václava Havla na pražské Ruzyni. Letadlo z Prahy do Říma odlétá vždy z Terminálu 2, který je určen pro lety do zemí Schengenského prostoru. Dá se sem dojet autobusem z nedalekých stanic metra - jízda zabere v průměru 20 minut. Samozřejmostí je dostupnost taxíky nebo shuttle busem.

Přílet do Říma

Let z Prahy do Říma končí na největším římském letišti Fiumicino (též známém jako Letiště Leonardo Da Vinci). Existuje mnoho způsobů, jak se odsud dostat do centra. Působí zde mnoho autobusových společností, zajišťujících přepravu na / z letiště, a to Cotral (jede k národnímu muzeu, vlakovému nádraží a nejbližším stanicím metra), SIT BUS Shuttle, Teravision a T.A.M. (tito jezdí k vlakovému nádraží Termini). Centrum Říma je dosažitelné i vlaky Leonardo Express a FL1 Trains, se kterými cesta trvá 30 až 45 minut.

Destinace Řím

Věčné město - Řím, je hlavním městem Itálie, v němž žije okolo tří milionů obyvatel. Jedná se o kolébku jedné z nejvyspělejších antických civilizací. V současné době je to jedna z nejatraktivnějších turistických destinací, která se může pochlubit památkami jako je Koloseum, Španělské schody, fontána de Trévi nebo třeba Pantheon. Třešničkou na dortu pro každého návštěvníka je nejmenší stát, Vatikán, jenž je sídlem papeže. Miliony turistů z celého světa sem každoročně jezdí obdivovat například katedrálu Sv. Petra a Pavla nebo Sixtínskou kapli.

Aplikaci zdarma!

Plánuješ víkend v Římě?

Itálie je zemí, ve které najdete nejvíce památek zařazených na seznam kulturního dědictví UNESCO na světě. Není tak překvapením, že hlavní měste Itálie – Řím, je plný historických míst a památek, které by jste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Kromě památek byste rozhodně neměli vynechat italskou kuchyni, a kromě pizzy a pasty také některý z proslulých dezertů, například panna cotta či tiramisu.

Porovnej ceny

Nejlepší nabídky letenek Praha – Řím

Tento víkend
Tento měsíc
Next Month
pá 24. 5.
Flight
Vueling
14:501h 50m16:40
PrahaŘím
so 25. 5.
Flight
Vueling
16:001h 50m17:50
PrahaŘím
ne 26. 5.
Flight
Vueling
12:551h 50m14:45
PrahaŘím
Nejrychlejší lety na trase Praha – Řím podle délky cesty
ne 2. 6.
Flight
Ryanair
09:501h 40m11:30
PrahaŘím
ne 16. 6.
Flight
Ryanair
09:501h 40m11:30
PrahaŘím
ne 23. 6.
Flight
Ryanair
09:501h 40m11:30
PrahaŘím
Zpáteční letenka Řím – Praha
st 22. 5.
Flight
Ryanair
12:351h 50m14:25
ŘímPraha
čt 23. 5.
Flight
Ryanair
15:251h 50m17:15
ŘímPraha
pá 24. 5.
Flight
Vueling
12:102h14:10
ŘímPraha
Zastávky
Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.
Řím
FlightRome-Ciampino

Vybavení

Občerstvení
WC

Nejčastější dotazy

Kde se letiště nachází a jak se tam nejlépe dostat?
Letiště Ciampino je propojeno s železniční stanicí Řím Termini autobusem společnosti Atral.
FlightRome-Fiumicino

Vybavení

Občerstvení
WC

Nejčastější dotazy

Kde se letiště nachází a jak se tam nejlépe dostat?
Autobusy jezdí z letiště do města Terravision. Rychlejší a pohodlnější cesta z letiště je vlakem Leonardo Express. Cesta trvá průměrně 30 minut.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone